SUCHÝ LED

 

 

Suchý led je vlastně oxid uhličitý v pevné formě. Suchý led extrémně chladný a jeho teplota je –79 °C. Možno objednat bloky, pláty, nugety nebo pelety suchého ledu. Jelikož jeho výrobě předchází složitý proces, je nutné objednat 48 hodin před dodáním.  

 

Dbejte následujících pokynů při práci se suchým ledem.

 

Chraňte pokožku před přímím stykem kontaktu (hrozí popálení kůže). Používejte ochrané brýle.

Při práci se suchým ledem používejte vždy pracovní rukavice.

Suchý led skladujte mimo dosah dětí

Neskladujte suchý led v uzavřených prostorách a převážejte ho v prostoru odděleném od osob. Při sublimaci se uvolňuje nedýchatelný oxid uhličitý, jehož páry jsou podstatně těžší než vzduch.

 

 

 

 

 

Balený kostkový led

Kostkový led je již nutnou součástí jakékoliv párty či oslavy. Pokud se nechcete zatěžovat zdlouhavou výrobou kostkového ledu, jsme schopni Vám tento produkt zajistit v jakémkoliv množství. Jsme schopni Vám zapůjčit termoboxy pro dlouhodobé uchování ledu. Led je vyroben ze zdravotně nezávadné vody. Možnost je i rozvoru po celé ČR. 

Live show

Velice zajímavou podívanou je live show. Náš tým je připraven Vám živě předvést vyřezávání z ledu přímo před Vašima očima na Vámi určeném místě. Live show může provádět jeden, ale i více řezbářů, ideálně za zvukového a světelného nasvícení pro dokonalost živého vystoupení. Takovéto live show je velkým představením pro širokou veřejnost, ale i pro uzavřenou společnost.

Adresa

ICE FACTORY s.r.o.
Bělehradská 858/23
Praha 2 - Vinohrady

120 00


Mob.: +420 776 773 783

IČO: 04909640

  • Instagram sociální Icon
  • Facebook App Icon
  • YouTube Classic
Sledujte nás 

Ledové sochy

Ledové sochy dokážou obzvláštnit, uchvátit, ale také dokonale přitáhnout pozornost. Jsou vždy ozdobou i obzláštněním akcí, zvláště pokud se jedná o zamražené předměty. Zajistíme osvícení, instalaci možno i deinstalaci ledových soch.