LEDOVÉ PANÁKY

 

Nechce se Vám po každém večírku sbírat a umývat špinavé nádobí? Chtěli byste, aby Vámi uspořádaná party byla opravdu nezapomenutelná? Máme pro Vás řešení obou těchto variant - podávejte alkohol v těchto ledových panácích. Tato zajímavá forma servírování jistě každého pobaví a navíc si ušetříte práci s uklízením nádobí. Možnost objednání velkého množství i pro bary, rauty, svatby, párty, catering či jiné další možnosti. Provádíme jak rozvoz, tak je možný i osobní odběr. 

Ruční výroba - čiré, výroba až 4 dny 

Balený kostkový led

Kostkový led je již nutnou součástí jakékoliv párty či oslavy. Pokud se nechcete zatěžovat zdlouhavou výrobou kostkového ledu, jsme schopni Vám tento produkt zajistit v jakémkoliv množství. Jsme schopni Vám zapůjčit termoboxy pro dlouhodobé uchování ledu. Led je vyroben ze zdravotně nezávadné vody. Možnost je i rozvoru po celé ČR. 

Live show

Velice zajímavou podívanou je live show. Náš tým je připraven Vám živě předvést vyřezávání z ledu přímo před Vašima očima na Vámi určeném místě. Live show může provádět jeden, ale i více řezbářů, ideálně za zvukového a světelného nasvícení pro dokonalost živého vystoupení. Takovéto live show je velkým představením pro širokou veřejnost, ale i pro uzavřenou společnost.

Adresa

ICE FACTORY s.r.o.
Bělehradská 858/23
Praha 2 - Vinohrady

120 00


Mob.: +420 776 773 783

IČO: 04909640

  • Instagram sociální Icon
  • Facebook App Icon
  • YouTube Classic
Sledujte nás 

Ledové sochy

Ledové sochy dokážou obzvláštnit, uchvátit, ale také dokonale přitáhnout pozornost. Jsou vždy ozdobou i obzláštněním akcí, zvláště pokud se jedná o zamražené předměty. Zajistíme osvícení, instalaci možno i deinstalaci ledových soch.