Ledové bloky

 

Ledové bloky čiré tak matné nabízíme v rozměrech:

 

100x50x15 cm

100x50x25 cm

100x50x30 cm

 

Bloky také nabízíme formátované pro Vaši jednoduchou stavbu ledového baru !!! 

 

 

Ledové bloky jsou důležitou součástí pro ledové sochy, bary i instalace. Výroba těchto ledových bloků není možná v domácích podmínkách, jedná se o profesionální produkty. Bloky jsou vyráběny ze zdravotně nezávadné vody. Také Vám můžeme upravit bloky do požadovaného tvaru, barvy, velikosti či zamrazení. 

 

 

 

Balený kostkový led

Kostkový led je již nutnou součástí jakékoliv párty či oslavy. Pokud se nechcete zatěžovat zdlouhavou výrobou kostkového ledu, jsme schopni Vám tento produkt zajistit v jakémkoliv množství. Jsme schopni Vám zapůjčit termoboxy pro dlouhodobé uchování ledu. Led je vyroben ze zdravotně nezávadné vody. Možnost je i rozvoru po celé ČR. 

Live show

Velice zajímavou podívanou je live show. Náš tým je připraven Vám živě předvést vyřezávání z ledu přímo před Vašima očima na Vámi určeném místě. Live show může provádět jeden, ale i více řezbářů, ideálně za zvukového a světelného nasvícení pro dokonalost živého vystoupení. Takovéto live show je velkým představením pro širokou veřejnost, ale i pro uzavřenou společnost.

Adresa

ICE FACTORY s.r.o.
Bělehradská 858/23
Praha 2 - Vinohrady

120 00


Mob.: +420 776 773 783

IČO: 04909640

  • Instagram sociální Icon
  • Facebook App Icon
  • YouTube Classic
Sledujte nás 

Ledové sochy

Ledové sochy dokážou obzvláštnit, uchvátit, ale také dokonale přitáhnout pozornost. Jsou vždy ozdobou i obzláštněním akcí, zvláště pokud se jedná o zamražené předměty. Zajistíme osvícení, instalaci možno i deinstalaci ledových soch.